top of page
Search
  • Writer's pictureDace Šķirmante

Visam sava vieta?

Pēdējā laikā beidzot ir sanācis vairāk pievērsties mājas sakārtošanai, un tas mani arvien vairāk pārliecina, ka man patīk kārtot. :) Jā, gan fotogrāfijas, gan māju.

Es varu atlikt kārtošanu diezgan ilgi, jo nemīlu to darīt tā pa pusītei... Ja ķeros klāt, tad tas ir ilgi un pamatīgi. Nekārtība mani nebiedē. Traucē gan.

Mājā, kurā ir trīs mazi bērni, kārtību uzturēt ir samērā sarežģīti.. Gan jau arī jums ir bijušas dusmas par to, ka lietas stāv tur, kur tām nav jāstāv. Bērni vispār nenoliek lietas savās vietās...

Bet patiesībā - vai visām jūsu lietām vispār ir sava vieta??? Vai ir vieta, kur nolikt "darbiņus", ko bērns atnesis no dārziņa? Vai ir vieta drēbēm, ko esam kādu reizi uzvilkuši, un tās vairs neskaitās pavisam tīras, bet nav arī netīras? Vai ir vieta mājas drēbēm, bērnu krāsojamām grāmatām, rakstāmpiederumiem, mazajām mantiņām? Vai ir vieta rēķiniem, kas jāapmaksā, vai citiem aktuāliem dokumentiem? Un kā ar fotogrāfijām? Vai arī tām ir viena, nu labi - divas, stabili noteiktas vietas, kurās tavas bildes ir drošībā?

Es arvien vairāk pārliecinos, ka pat ja kaut kas nav ļoti izcili sakārtots, bet tas vismaz glabājas vienā konkrētā vietā, uzturēt kārtību un atrast visu nepieciešamo ir daudz, daudz vieglāk!

Tāpēc ja arī Tev ir apnicis kaut kas, kas vienmēr maisās un veido nekārtību - izlem, kur turpmāk šīs lietas atradīsies un arī centies tās tur vienmēr nolikt.

Bet ja gadījumā saproti, ka tavās mājās šādas vietas nav, nu tad ļoti iespējams šai lietai ir vieta kādā citā mājā vai arī atkritumu spainī... Tā nu tas ir. :)0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page